KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13061055
nr 1306 1055
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, "Man-Kvinna-Mus", 1974. Signerad, numrerad 2/50. Haskel 118. Oramat löst blad, 17x14 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:48:40
9/2 15:06:22
300 kr
10/2 15:24:42
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander